Vozík na tahání modelů na plácek
Když už jsem měl model auta E-Maxx, tak jsem se musel rozhodnout, jak si budu tahat auto dál, než jen na blbnutí za barák. Návrh padl na nějaký vozík za horské kolo, protože velké auto nepřipadalo v úvahu, tak jsem musel spekulovat jak to dělat. Chvilku brouzdání na Netu a hned bylo rozhodnuto, vybral jsem si tento vozík, je prostorný, něco uveze
a hlavně je skladný v rozloženém stavu. Prostě pro mě ideální stav.


Úpravy - Easy Glider Electric
Pořád jsem nevěděl, jak docílit toho, aby mi akupack držel v trupu letadla. Myslel jsem si, že bude sám o sobě krásně sedět, protože se do trupu dostával docela stuha. Při prvním letu jsem nic nezjistil, ale při druhém jsem hodil letadlo nějak prudčeji a najednou jsem zjistil, že ho ani vlastně neřídím. Naštěstí se vůbec nic nestalo, jen jsem se prošel a následně zjistil, že ani 2mm Goldy akupack neudržely a celý se posunul do zadní časti trupu. Takže jsem doma začal vymýšlet, jak to udělat, aby se toto už neopakovalo a akupack pořádně držel. Bylo mi řečeno, že to mám nějak zafixovat, a já nevěděl jak, pořád se mi to posouvalo tam, kam nemělo a tak jsem přišel na tohle. Přilepil jsem na smršťovací bužírku vteřinovým lepidlem kousky umělohmotných trubiček ze špárátek do uší a vytvořil vodicí lišty přímo do výřezu v trupu letadla. Na konec jsem dal kousek samolepícího zipu, aby mi akupack nejezdil dopředu nebo dozadu a bylo to tak celé zajištěné.


Druhá věc, která mě dost trápila, byla odkrytá táhla serv. Nikde tady není oficiální letiště a nebo nějaká louka, která se udržuje sekáním a tak mi bylo víc než jasné, že při prvním přistání se něco ulomí. Takže mě zase museli lidi na fóru nakopnout a já z flašky na šampon vykouzlil tyto krytky. Pomoci tavné pistole přilepil a opět jsem byl spokojen.