Moje první létání na svahu
Napadlo nás s kamarádem vyzkoušet svahové létání. Já jsem si tedy vzal EGE-ho a musím se přiznat, nic lepšího jsem opravdu nezažil. Video je
opět jen z digitálního fotoaparátu, tak snad něco uvidíte.

Pokus o první vis vrtulníku
Moje první video, opět natáčeno jen z fotoaparátu, i přesto děkuji, že se kolega z práce přišel podívat a hlavně to  natočit.

Létání při velkém větru
Tak mám zase jedno video, sice je to jen z fotoaparátu, trochu horší kvalita, ale jsem vděčný i za něj.

Samokřídlo a honička za letadly
Připevnil jsem FCO2 na samokřídlo a zkoušel pronásledovat ve vzduchu dvě motorové letadla, fakt to není žádná legrace. Ještě musím hodně trénovat, aby z těch záběrů něco časem bylo. O další zábavu postaráno, pokud se nestane nějaká letecká KATASTROFA!

Ultimate 800 EVO3
Tak tohle letadlo mi nadělil Ježíšek, tak se vám aspoň musím pochlubit, jak lítá. Samozřejmě se vrátím i k popisu stavby, ale toto video jsem už zveřejnil na Youtube a tak je možné, že ho většina z vás viděla a tak jen nechci, aby pak nakonec upadlo v zapomnění. Byl to můj druhý start
v pořadí s tímto letadlem a proto se tak ve vzduchu plácám, byl jsem nervózní z kamery a pak ještě k tomu to prostředí, všude samá lampa :-)

Samokřídlo Sagita
Tak tohle je první video s kamerkou FCO2. Připevnil jsem jí na samokřídlo Sagita a jen se těšil, co s toho výsledku bude.

Mini Monster LEO-X
Tak pro mou další zvědavost jsem kamerku FCO2 připevnil na střechu auta Mini Monstříka. A tady se můžete podívat, jak to dopadlo.

Samokřídlo Sagita
Když už jsem věděl jak na to, tak jsem opět připevnil kamerku FCO2 na samokřídlo Sagita a opravdu jsem si dal záležet na pomalém letu. Sice byl silný vítr, ale s tímto výsledkem jsem opravdu hodně spokojený.

E-maxx, Mini Monster a Final Monster
Naše úplně jedno z prvních videí čtyřkolových ďáblíků.                             

E-maxxíci - skoky
Trochu jsem se nakazil z internetu a upravil u našich aut tlumiče tak, aby se dalo trochu zaskákat. No, myslím, že je na co se koukat, protože video je poměrně dlouhé, jen snad vás nebude nudit.

Jeden z nevydařených skoků
Tady jsem se chtěl předvést a ukázat, jak dokáže být E-MAXX šílený, no, asi jsem to nakonec trošku přehnal.

E-maxxíci v akci
Na tomto videu jsem chtěl mít obě auta v záběru. No, moc se to nepovedlo, človíček nevěděl chvilkami co má točit, ale i tak jsem za něj rád, protože sám bych to stejně nenatočil.

Provizorní dráha
Už nás s dcerkou nebavilo jezdit jen tak rovně sem a tam a tak jsem zatloukl pár kolíků do trávy a to bylo teprve zajímavé. Dcerka nakonec jezdila lépe než já a tak si vysloužila toto video.